ÚVOD

 

 

       Každému hudobníkovi sa stane že časom sa jeho nástroj poškodí, opotrebuje alebo sa nechtiac zlomí. Častým používaním sa opotrebujú pražce, ladiaca mechanika, potenciometre, gombíky, prepínače a mnoho iných vecí. Keďže nástroj už ma čo to odohrané a vyhovuje hráčovi, je lepšie ho opraviť ako kupovať novy. Moja práca je dopomosť Vám k tomu,  aby bol Váš nástroj plne hratelný a pripravený na ďalšie používanie.

 

K dispozícii je široka škála problémov gitár, ktoré sa možu dostaviť po rokoch hrania. Od malých bzučení tónov, rôznych nedostatkov prerušenia zvuku alebo chybajúcich komponentov. Som schopný vysvetliť zdroj problému a ponúknuť to najlepšie riešenie.

 

Osobné požiadavky

Gitaristi majú rôzne chute a požiadavky ak sa jedná o ich hudobný nástroj. Väčšina predajcov gitár netuší aký žáner a štýl sa bude hrať s konkrétnou gitarou, preto na gitarách nechávajú továrenské nastavenie. Vykonávam profesionálne úpravy nástrojov pre širokú škálu hráčov a rôzne štýly hrania, pre staršie, začinajúce kapely a pre začiatočníkov. Od rocku po metál, folk a country, moje nastavenia a úpravy sú vhodné pre každého!

 

Nová gitara nie je žiadnou výnimkou

Mnoho on-line obchodov a shopov s gitarami či už kamenné predajne, väčšina skladuje nástroje so štandardným tovarenským nastavením. Bohužial tieto nastavenia sa môžu líšit, má na nich vplyv dialková doprava, zmeny vlhkosti, zlé zaobchádzanie, skladovanie atd. tieto faktory môžu mať zlý vplyv na nastavenie gitary. Každá značka, či už drahá alebo lacná može vyťažit z profesionálneho nastavenia ktoré ponúkam.