O NÁS

 

 

       Vždy som mal záujem o stavbu, zloženie a dizajn gitary. Začal som pracovať na projekte ručne vyrábanej gitare kde som nachytal mnoho zručnosti o fungovaní strunového nástroja.

 

Neskôr som sa zamestnal ako predavač hudobných nástrojov kde som sa stretol s rôznymi značkami a druhmi gitár, pri ktorých som si všímal spracovanie, nastavenie a kvalitu. Pri predaji som sa často stretával s ľuďmi, ktorí si svoj nástroj chceli nechať opraviť. Kedže som sa do týchto veci už vyznal, tak som zákazníkom veľakrát pomohol a dal ich nástroj do pucu. Časom som si začal všímať na predajni, že veľakrát k nám dochádzal tovar zo skladov alebo priamo od výroby, ktorý nebol dokonalo vyladený a veľakrát ho ľudia kôli zlému nastaveniu ani nekúpili. Tam sa začali prvé moje služby.

 

Neskôr som si doma otvoril dielňu na opravu a servis gitár, bas-gitár. Za tento čas som zachránil a vyladil mnoho nefunkčných gitár. Svoju prácu beriem ako hobby a relax kde sa snažím držať krok s dobou a sledovať trh v predaji náhradných dielov na gitary aby som dokázal poradiť to najlepšie čo sa Vám k nastroju hodi.

 

Dnes sa snažím zákaznikom ponúknuť kvalitné služby za priateľské ceny, aby ste boli spokojný a radi sa ku mne vracali.

 

 

Rado